Produkte > KNOWLES SYFER > 060330630332KXT
060330630332KXT
060330630332KXT Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3300PF 63V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Non-Magnetic, Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 2849 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 060330630332KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 3300PF 63V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Non-Magnetic, Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 63V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF.
Weitere Produktangebote 060330630332KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
060330630332KXT 060330630332KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 3300PF 63V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 63V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF