Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06033A5R0CAT2A
06033A5R0CAT2A
06033A5R0CAT2A KYOCERA AVX Components
14c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 5pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 7875 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2611
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06033A5R0CAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 5PF 25V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06033A5R0CAT2A 06033A5R0CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 14c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 5pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 7875 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2611
06033A5R0CAT2A 06033A5R0CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 5PF 25V NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 pF
06033A5R0CAT2A 06033A5R0CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 5pF C0G 0603 0.2 5pF
Mindestbestellmenge: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 5 pF
Mindestbestellmenge: 48
06033A5R0CAT2A 06033A5R0CAT2A Hersteller : AVX C0GNP0_Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 5pF C0G 0603 .25pF Tol