Produkte > KYOCERA AVX > 06033C681K4Z2A
06033C681K4Z2A
06033C681K4Z2A KYOCERA AVX
flexiterm-mlv.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 680PF 25V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06033C681K4Z2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 680PF 25V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06033C681K4Z2A 06033C681K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX flexiterm-mlv.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 680pF X7R 0603 1 0% Flex AEC-Q200
auf Bestellung 5067 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
06033C681K4Z2A 06033C681K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX flexiterm-mlv.pdf Description: CAP CER 680PF 25V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
Mindestbestellmenge: 112
06033C681K4Z2A 06033C681K4Z2A Hersteller : AVX AutoMLCC-777028.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 680pF X7R 0603 10% AEC-Q200
06033C681K4Z2A 06033C681K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX Components flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 680pF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 FlexiTerm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R