Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06033G104ZAT4A
06033G104ZAT4A
06033G104ZAT4A KYOCERA AVX Components
y5v.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 25V Y5V -20% to 80% Pad SMD 0603 85°C T/R
auf Bestellung 59474 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26316
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06033G104ZAT4A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06033G104ZAT4A 06033G104ZAT4A Hersteller : KYOCERA AVX Y5V.pdf Description: CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 75000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
06033G104ZAT4A 06033G104ZAT4A Hersteller : KYOCERA AVX Components y5v.pdf Cap Ceramic 0.1uF 25V Y5V -20% to 80% Pad SMD 0603 85°C T/R
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 100
06033G104ZAT4A 06033G104ZAT4A Hersteller : Kyocera AVX KGM_Y5V.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM15AV51E104ZM NW G LOB PN 25V 0.1uF Y5V A 581-KGM15AV51E104ZM
Mindestbestellmenge: 9
06033G104ZAT4A 06033G104ZAT4A Hersteller : KYOCERA AVX Y5V.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 25V; Y5V; -20÷80%; SMD; 0603; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 25V
Dielectric: Y5V
Tolerance: -20...80%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -30...85°C
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 330mm