Produkte > KYOCERA AVX > 06033K220FBTTR
06033K220FBTTR
06033K220FBTTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 22PF 25V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 256 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06033K220FBTTR KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 22PF 25V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 22 pF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06033K220FBTTR 06033K220FBTTR Hersteller : Kyocera AVX Accu-P.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 25V 22pF 1%Tol ThinF ilm 0603
auf Bestellung 2105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
06033K220FBTTR 06033K220FBTTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 22pF 25V 0±60ppm/°C 1% SMD 0603 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
06033K220FBTTR 06033K220FBTTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 22PF 25V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 25 V