Produkte > AVX > 06033U120JAT2A
06033U120JAT2A
06033U120JAT2A AVX
U-Series-894201.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 12pF C0G 0603 5% Tol
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06033U120JAT2A AVX
Description: CAP CER 12PF 25V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.036" (0.91mm), Capacitance: 12 pF.
Weitere Produktangebote 06033U120JAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06033U120JAT2A 06033U120JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components u-series.pdf Cap Ceramic 12pF 25V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
06033U120JAT2A 06033U120JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Description: CAP CER 12PF 25V NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.036" (0.91mm)
Capacitance: 12 pF