Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06035A101J4T2A
06035A101J4T2A
06035A101J4T2A KYOCERA AVX Components
5338129707449837automlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4049
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035A101J4T2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035A101J4T2A 06035A101J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 5338129707449837automlcc.pdf Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
06035A101J4T2A 06035A101J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Mindestbestellmenge: 678
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Mindestbestellmenge: 59
06035A101J4T2A 06035A101J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC-2952695.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAM15ACG1H101JT NEW GLOBAL PN 50V 100pF A 581-KAM15ACG1H101JT
Mindestbestellmenge: 8
06035A101J4T2A 06035A101J4T2A Hersteller : AVX AutoMLCC-777028.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0603 5%