Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06035A181JAT4A
06035A181JAT4A
06035A181JAT4A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 180pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 2517 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1279
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035A181JAT4A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 180 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035A181JAT4A 06035A181JAT4A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 180 pF
auf Bestellung 26871 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
06035A181JAT4A 06035A181JAT4A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM15ACG1H181JM NEW GLOBAL PN 50V 180pF A 581-KGM15ACG1H181JM
Mindestbestellmenge: 17
06035A181JAT4A 06035A181JAT4A Hersteller : AVX C0GNP0_Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 180pF C0G 0603 5%
06035A181JAT4A 06035A181JAT4A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 180pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 180 pF