Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06035A3R6BAT2A
06035A3R6BAT2A
06035A3R6BAT2A KYOCERA AVX Components
14c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 3.6pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 5446 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1482
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035A3R6BAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 3.6PF 50V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.6 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035A3R6BAT2A 06035A3R6BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 14c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 3.6pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 5446 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1192
Mindestbestellmenge: 474
Mindestbestellmenge: 474
06035A3R6BAT2A 06035A3R6BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_Dielectric-2952720.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.6pF C0G 0603 0 .1pF
Mindestbestellmenge: 4
06035A3R6BAT2A 06035A3R6BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 3.6PF 50V NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.6 pF
Mindestbestellmenge: 19
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 3.6 pF