Produkte > KYOCERA AVX > 06035C681K4T2A
06035C681K4T2A
06035C681K4T2A KYOCERA AVX
MLCC_Datasheet.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 680PF 50V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 680 pF
auf Bestellung 32000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035C681K4T2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 680PF 50V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 680 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035C681K4T2A 06035C681K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcc.pdf Cap Ceramic 680pF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
06035C681K4T2A 06035C681K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcc.pdf Cap Ceramic 680pF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 680pF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Capacitance: 0.68nF
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 50V
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Dielectric: X7R
06035C681K4T2A 06035C681K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX MLCC_Datasheet.pdf Description: CAP CER 680PF 50V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 680 pF
Mindestbestellmenge: 125
06035C681K4T2A 06035C681K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX MLCC_Datasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 680pF X7R 0603 1 0% AEC-Q200 A 581-06035C681K4T4A
Mindestbestellmenge: 19