Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06035F102K4Z4A
06035F102K4Z4A
06035F102K4Z4A KYOCERA AVX Components
hightempx8rx8l.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 50V X8R 10% Pad SMD 0603 FlexiTerm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 9140 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3704
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035F102K4Z4A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1000PF 50V X8R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035F102K4Z4A 06035F102K4Z4A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X8R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
06035F102K4Z4A 06035F102K4Z4A Hersteller : KYOCERA AVX Components hightempx8rx8l.pdf Cap Ceramic 0.001uF 50V X8R 10% Pad SMD 0603 FlexiTerm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
06035F102K4Z4A 06035F102K4Z4A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAF15AR81H102KM NW G LOB PN 50V 1000pF X8 A 581-KAF15AR81H102KM
Mindestbestellmenge: 11
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1000 pF
Mindestbestellmenge: 56