Produkte > KYOCERA AVX > 06035G683ZAT2A
06035G683ZAT2A
06035G683ZAT2A KYOCERA AVX
Y5V.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.068UF 50V Y5V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035G683ZAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.068UF 50V Y5V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035G683ZAT2A 06035G683ZAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Y5V.pdf Description: CAP CER 0.068UF 50V Y5V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
auf Bestellung 12463 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
06035G683ZAT2A 06035G683ZAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components y5v.pdf Cap Ceramic 0.068uF 50V Y5V -20% to 80% Pad SMD 0603 85°C T/R
auf Bestellung 199 Stücke:
auf Bestellung 199 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
06035G683ZAT2A 06035G683ZAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Y5V.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .068uF Y5V 0603 .01pF Tol