Produkte > KYOCERA AVX > 06035J2R7BBSTR
06035J2R7BBSTR
06035J2R7BBSTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 2.7PF 50V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.029" (0.73mm)
Capacitance: 2.7 pF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035J2R7BBSTR KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 2.7PF 50V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.029" (0.73mm), Capacitance: 2.7 pF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035J2R7BBSTR 06035J2R7BBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 2.7PF 50V 0603
Tolerance: ±0.1pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 2.7 pF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 6879 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
06035J2R7BBSTR 06035J2R7BBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 2.7pF 50V 0±30ppm/°C 0.1pF SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 138 Stücke:
06035J2R7BBSTR 06035J2R7BBSTR Hersteller : AVX Accu-P-777012.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 50V 2.7pF .1pFTol ThinFilm 0603
auf Bestellung 138 Stücke: