Produkte > KYOCERA AVX > 06035J3R0BBSTR
06035J3R0BBSTR
06035J3R0BBSTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 3PF 50V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.029" (0.73mm)
Capacitance: 3 pF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035J3R0BBSTR KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 3PF 50V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.029" (0.73mm), Capacitance: 3 pF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035J3R0BBSTR 06035J3R0BBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 3PF 50V 0603
Tolerance: ±0.1pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 3 pF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 11985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
06035J3R0BBSTR 06035J3R0BBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 3pF 50V 0±30ppm/°C 0.1pF SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 1 Stücke:
auf Bestellung 78 Stücke:
auf Bestellung 78 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
06035J3R0BBSTR 06035J3R0BBSTR Hersteller : Kyocera AVX Accu-P.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 50V 3pF .1pFTol Thin Film 0603