Produkte > KYOCERA AVX > 06035U150FAT2A
06035U150FAT2A
06035U150FAT2A KYOCERA AVX
U-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.036" (0.91mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06035U150FAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.036" (0.91mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06035U150FAT2A 06035U150FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF C0G 0603 1%
auf Bestellung 28683 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
06035U150FAT2A 06035U150FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
Mindestbestellmenge: 31
06035U150FAT2A 06035U150FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components u-series.pdf Cap Ceramic 15pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 246 Stücke:
06035U150FAT2A 06035U150FAT2A Hersteller : AVX U-Series-894201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF C0G 0603 1% Ultra Low ESR