Produkte > KNOWLES SYFER > 0603J1000221FCT
0603J1000221FCT
0603J1000221FCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J1000221FCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603J1000221FCT 0603J1000221FCT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 220pF C0G (NP0) 0603 1percent
auf Bestellung 3940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
0603J1000221FCT 0603J1000221FCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 pF
Mindestbestellmenge: 9
0603J1000221FCT 0603J1000221FCT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 220pF C0G (NP0) 0603 1percent