Produkte > KNOWLES SYFER > 0603J2501P20BUT
0603J2501P20BUT
0603J2501P20BUT Knowles Syfer
Q-and-U-range
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1.2PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 1.2 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J2501P20BUT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1.2PF 250V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 1.2 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603J2501P20BUT 0603J2501P20BUT Hersteller : Knowles Syfer Q-and-U-range Description: CAP CER 1.2PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 1.2 pF