Produkte > KNOWLES SYFER > 0603J5001P50DCT
0603J5001P50DCT
0603J5001P50DCT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J5001P50DCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±0.5pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603J5001P50DCT 0603J5001P50DCT Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 pF