Produkte > KNOWLES NOVACAP > 0603N220J500NT
0603N220J500NT Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Multilayer Ceramic Capacitor
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603N220J500NT Knowles Novacap
Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote 0603N220J500NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.89mm)
Capacitance: 22 pF