Produkte > KYOCERA AVX > 0603YC822KAT2A
0603YC822KAT2A
0603YC822KAT2A KYOCERA AVX
X7RDielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 8200pF X7R 0603 10% Tol A 581-0603YC822KAT4A
auf Bestellung 11200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603YC822KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 8200PF 16V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 8200 pF.
Weitere Produktangebote 0603YC822KAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603YC822KAT2A 0603YC822KAT2A Hersteller : AVX X7RDielectric-777024.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 8200pF X7R 0603 10% Tol
auf Bestellung 6844 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
0603YC822KAT2A 0603YC822KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 0.0082uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
0603YC822KAT2A X7RDielectric.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
0603YC822KAT2A 0603YC822KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 8200PF 16V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 8200 pF