Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 0603YD105MAT4A
0603YD105MAT4A
0603YD105MAT4A KYOCERA AVX Components
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 16V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603YD105MAT4A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603YD105MAT4A 0603YD105MAT4A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 1uF 16V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
0603YD105MAT4A 0603YD105MAT4A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM15BR51C105MM NEW GLOBAL PN 16V 1uF X5 A 581-KGM15BR51C105MM
Mindestbestellmenge: 14
0603YD105MAT4A 0603YD105MAT4A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Mindestbestellmenge: 12
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF