Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06125C103MAT2W
06125C103MAT2W
06125C103MAT2W KYOCERA AVX Components
avx-aecq200-licc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06125C103MAT2W KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.030" (0.76mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 06125C103MAT2W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06125C103MAT2W Hersteller : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.76mm)
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
06125C103MAT2W Hersteller : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .01uF X7R 0612 20% Tol