Produkte > KYOCERA AVX > 06125C104KAT2A
06125C104KAT2A
06125C104KAT2A KYOCERA AVX
LICC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 28000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06125C104KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06125C104KAT2A 06125C104KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.1uF X7R 0612 1 0%
auf Bestellung 7378 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
06125C104KAT2A 06125C104KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 33
06125C104KAT2A 06125C104KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
auf Bestellung 7 Stücke:
06125C104KAT2A 06125C104KAT2A Hersteller : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1uF X7R 0612 10% Tol
06125C104KAT2A Hersteller : AVX LICC.pdf SMD