Produkte > KYOCERA AVX > 06126D225KAT2A
06126D225KAT2A
06126D225KAT2A KYOCERA AVX
LICC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06126D225KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Weitere Produktangebote 06126D225KAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06126D225KAT2A 06126D225KAT2A Hersteller : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 2.2uF X5R 0612 10% Tol
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
06126D225KAT2A 06126D225KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 2.2uF 6.3V X5R 10% Wide Terminal SMD 0612 85°C T/R