Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 0612ZD225KAT4A
0612ZD225KAT4A
0612ZD225KAT4A KYOCERA AVX Components
licc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 10% Wide Terminal SMD 0612 85°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0612ZD225KAT4A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Weitere Produktangebote 0612ZD225KAT4A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0612ZD225KAT4A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Produkt ist nicht verfügbar
0612ZD225KAT4A 0612ZD225KAT4A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 2.2uF X5R 0612 1 0% Tol A 581-0612ZD225KAT2A