Produkte > SUMIDA > 0630CDMCCDS-2R2MC
0630CDMCCDS-2R2MC
0630CDMCCDS-2R2MC Sumida
0630CDMCCDS.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 2.2uH 20% 15mOhms Metal Composite
auf Bestellung 1786 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0630CDMCCDS-2R2MC Sumida
Description: FIXED IND 2.2UH 9.3A 15 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.3A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 9.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0630CDMCCDS-2R2MC 0630CDMCCDS-2R2MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0630CDMCDDS.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 9.3A 15 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.3A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 9.3 A
auf Bestellung 1095 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
0630CDMCCDS-2R2MC 0630CDMCCDS-2R2MC Hersteller : Sumida Corporation sumida_0630cdmccds_series_2015_2016-03-18_10-58-44.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal 9.3A 0.015Ohm DCR 2525 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 9.3 A