Produkte > SUMIDA > 0630CDMCDDS-R22MC
0630CDMCDDS-R22MC
0630CDMCDDS-R22MC Sumida
0630CDMCDDS.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 0.24uH 20% 3.1mOhms Metal Composite
auf Bestellung 1430 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0630CDMCDDS-R22MC Sumida
Description: FIXED IND 220NH 24A 3 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 40A, Material - Core: Carbonyl Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 23 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0630CDMCDDS-R22MC 0630CDMCDDS-R22MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0630CDMCDDS.pdf Description: FIXED IND 220NH 24A 3 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 40A
Material - Core: Carbonyl Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 23 A
auf Bestellung 2339 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
0630CDMCDDS-R22MC 0630CDMCDDS-R22MC Hersteller : Sumida Corporation 0630cdmcdds.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.22uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 23A 0.0032Ohm DCR 2525 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 23 A