Produkte > SUMIDA CORPORATION > 0630CDMCDDS-R68MC
0630CDMCDDS-R68MC
0630CDMCDDS-R68MC Sumida Corporation
0630cdmcdds.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 18A 0.0055Ohm DCR 2525 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0630CDMCDDS-R68MC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 680NH 18A 5.5 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 21.8A, Material - Core: Carbonyl Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 18 A.
Weitere Produktangebote 0630CDMCDDS-R68MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0630CDMCDDS-R68MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0630CDMCDDS.pdf Description: FIXED IND 680NH 18A 5.5 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 21.8A
Material - Core: Carbonyl Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 18 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 18 A
0630CDMCDDS-R68MC 0630CDMCDDS-R68MC Hersteller : Sumida 0630CDMCDDS-1523421.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH 20% 5.3mOhms Metal Composite