0640CDMCCDS-150MC
0640CDMCCDS-150MC Sumida America Components Inc.
0640CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585068674
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 3.8A 89 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 89mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0640CDMCCDS-150MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 3.8A 89 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 89mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0640CDMCCDS-150MC 0640CDMCCDS-150MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0640CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585068674 Description: FIXED IND 15UH 3.8A 89 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
auf Bestellung 25894 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
0640CDMCCDS-150MC 0640CDMCCDS-150MC Hersteller : Sumida Corporation 0640cdmccdsen.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Metal 3.8A 0.089Ohm DCR T/R