0640CDMCCDS-1R5MC
0640CDMCCDS-1R5MC Sumida America Components Inc.
0640CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585068674
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 14A 8.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.7A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 14 A
auf Bestellung 4000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0640CDMCCDS-1R5MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 14A 8.2MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.7A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 14 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0640CDMCCDS-1R5MC 0640CDMCCDS-1R5MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0640CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585068674 Description: FIXED IND 1.5UH 14A 8.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Metal
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 14 A