0640CDMCCDS-220MC
0640CDMCCDS-220MC Sumida America Components Inc.
0640CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585068674
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 220NH 3.3A 133MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 133mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
auf Bestellung 5000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0640CDMCCDS-220MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 220NH 3.3A 133MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 133mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0640CDMCCDS-220MC 0640CDMCCDS-220MC Hersteller : Sumida 0640CDMCCDS_en.pdf Power Inductors - SMD
auf Bestellung 2924 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
0640CDMCCDS-220MC 0640CDMCCDS-220MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0640CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585068674 Description: FIXED IND 220NH 3.3A 133MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A