Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0783FB15A0100001E
0783FB15A0100001E
0783FB15A0100001E Johanson Technology Inc.
0783FB15A0100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 779MHZ-787MHZ 50/100 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 779MHz ~ 787MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.5dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±15°
Part Status: Active
auf Bestellung 3282 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0783FB15A0100001E Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 779MHZ-787MHZ 50/100 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 779MHz ~ 787MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.5dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±15°, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 0783FB15A0100001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0783FB15A0100001E 0783FB15A0100001E Hersteller : Johanson Technology Inc. 0783FB15A0100.pdf Description: BALUN 779MHZ-787MHZ 50/100 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount