Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 08051A680J4T2A
08051A680J4T2A
08051A680J4T2A KYOCERA AVX Components
automlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 68pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 64000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5264
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08051A680J4T2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 68PF 100V NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08051A680J4T2A 08051A680J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcc.pdf Cap Ceramic 68pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 64000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
08051A680J4T2A 08051A680J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER 68PF 100V NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
Mindestbestellmenge: 741
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 68pF; 100V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 68pF
Operating voltage: 100V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Alias: KAM21BCG2A680JT
Roll diameter max.: 180mm
Mindestbestellmenge: 313
08051A680J4T2A 08051A680J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAM21BCG2A680JT NEW GLOBAL PN 100V 68pF A 581-KAM21BCG2A680JT
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
Mindestbestellmenge: 40
08051A680J4T2A 08051A680J4T2A Hersteller : AVX AutoMLCC-777028.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 68pF C0G 0805 5% Tol