Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 08051A6R2CAT2A
08051A6R2CAT2A
08051A6R2CAT2A KYOCERA AVX Components
14c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 6.2pF 100V C0G 0.25pF Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 7650 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1460
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08051A6R2CAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 6.2PF 100V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 6.2 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08051A6R2CAT2A 08051A6R2CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 6.2PF 100V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 6.2 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
08051A6R2CAT2A 08051A6R2CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6.2pF C0G 0805 .25pF Tol A 581-08051A6R2CAT4A
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 6.2 pF
Mindestbestellmenge: 24
08051A6R2CAT2A 08051A6R2CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 14c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 6.2pF 100V C0G 0.25pF Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 52 Stücke:
08051A6R2CAT2A 08051A6R2CAT2A Hersteller : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6.2pF C0G 0805 .25pF Tol