Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 08051A7R5CAT2A
08051A7R5CAT2A
08051A7R5CAT2A KYOCERA AVX Components
14c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 7.5pF 100V C0G 0.25pF Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 7012 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6494
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08051A7R5CAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 7.5PF 100V NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 7.5 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08051A7R5CAT2A 08051A7R5CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 14c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 7.5pF 100V C0G 0.25pF Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 7012 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3534
08051A7R5CAT2A 08051A7R5CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 7.5PF 100V NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 7.5 pF
08051A7R5CAT2A 08051A7R5CAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_Dielectric-2952720.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 7.5pF C0G 0805 .25pF Tol
Mindestbestellmenge: 12
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 7.5 pF
Mindestbestellmenge: 59
Produkt ist nicht verfügbar
08051A7R5CAT2A Hersteller : AVX AVX_ceramic_smd_short.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 7,5 пФ, U, В = 100, Розм = 0805, Точн., % = 0,25 пФ, ТКЄ = C0G, NP0, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт