Produkte > KYOCERA AVX > 08051U620GAT2A
08051U620GAT2A
08051U620GAT2A KYOCERA AVX
U-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 62pF C0G 0805 2 %
auf Bestellung 1730 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08051U620GAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 62PF 100V NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 62 pF.
Weitere Produktangebote 08051U620GAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08051U620GAT2A 08051U620GAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components useries.pdf Cap Ceramic 62pF 100V C0G 2% Pad SMD 0805 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
08051U620GAT2A 08051U620GAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Description: CAP CER 62PF 100V NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 62 pF