Produkte > KYOCERA AVX > 08052U3R3DAT2A
08052U3R3DAT2A
08052U3R3DAT2A KYOCERA AVX
KGQ-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±0.5pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 3.3 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08052U3R3DAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±0.5pF, Features: Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 3.3 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08052U3R3DAT2A 08052U3R3DAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components u-series.pdf Cap Ceramic 3.3pF 200V C0G 0.5pF Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 3059 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1017
Mindestbestellmenge: 401
08052U3R3DAT2A 08052U3R3DAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGQ-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGQ21HCG2D3R3DT NEW GLOBAL PN 200V 3.3pF A 581-KGQ21HCG2D3R3DT
Mindestbestellmenge: 6
08052U3R3DAT2A 08052U3R3DAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGQ-Series.pdf Description: CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±0.5pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Capacitance: 3.3 pF
Mindestbestellmenge: 38
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar