Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 08053C821KAT2A
08053C821KAT2A
08053C821KAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 820pF 25V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 3357 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08053C821KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 820PF 25V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 820 pF.
Weitere Produktangebote 08053C821KAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08053C821KAT2A 08053C821KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 820pF 25V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 3357 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
08053C821KAT2A 08053C821KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 820PF 25V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 820 pF
08053C821KAT2A 08053C821KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 820pF X7R 0805 1 0% Tol