Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 08053D334KAT2A
08053D334KAT2A
08053D334KAT2A KYOCERA AVX Components
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.33uF 25V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08053D334KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.33UF 25V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08053D334KAT2A 08053D334KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 0.33uF 25V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Mindestbestellmenge: 518
08053D334KAT2A 08053D334KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r.pdf Description: CAP CER 0.33UF 25V X5R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
auf Bestellung 738 Stücke:
Mindestbestellmenge: 24
08053D334KAT2A 08053D334KAT2A Hersteller : Kyocera AVX cx5r.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM21AR51E334KU NEW GLOBAL PN 25V 0.33uF A 581-KGM21AR51E334KU
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF