Produkte > KYOCERA AVX > 08053F102K4T2A
08053F102K4T2A
08053F102K4T2A KYOCERA AVX
AutoMLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08053F102K4T2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08053F102K4T2A 08053F102K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
08053F102K4T2A 08053F102K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX HighTempX8RX8L-3162651.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT NEW GLOBAL PN KAM21BR81E102KT 25V 1000pF X8R 0805 10% AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 7
08053F102K4T2A 08053F102K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 244671489123965automlcc.pdf Cap Ceramic 0.001uF 25V X8R 10% Pad SMD 0805 150°C Low ESR Automotive AEC-Q200 T/R