Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 08055A221J4T2A
08055A221J4T2A
08055A221J4T2A KYOCERA AVX Components
automlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 220pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 32000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08055A221J4T2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 220PF 50V NP0 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08055A221J4T2A 08055A221J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER 220PF 50V NP0 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 12000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4000
08055A221J4T2A 08055A221J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAM21BCG1H221JT NEW GLOBAL PN 50V 220pF A 581-KAM21BCG1H221JT
Mindestbestellmenge: 8
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 220 pF
Mindestbestellmenge: 48
08055A221J4T2A 08055A221J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcc.pdf Cap Ceramic 220pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive AEC-Q200 T/R