Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 08055C331JAT2A
08055C331JAT2A
08055C331JAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 330pF 50V X7R 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 19734 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08055C331JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 330PF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08055C331JAT2A 08055C331JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 330pF 50V X7R 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 19734 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7634
08055C331JAT2A 08055C331JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
08055C331JAT2A 08055C331JAT2A Hersteller : Kyocera AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM21NR71H331JT NEW GLOBAL PN 50V 330pF A 581-KGM21NR71H331JT
Mindestbestellmenge: 16
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF