Produkte > KYOCERA AVX > 08055J220FBTTR
08055J220FBTTR
08055J220FBTTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 22PF 50V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.044" (1.13mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08055J220FBTTR KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 22PF 50V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.044" (1.13mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 pF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08055J220FBTTR 08055J220FBTTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 22PF 50V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 4364 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
08055J220FBTTR 08055J220FBTTR Hersteller : Kyocera AVX Accu-P.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 50V 22pF 1%Tol ThinF ilm 0805
08055J220FBTTR 08055J220FBTTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accu-p.pdf Cap Silicon 22pF 50V 0±30ppm/°C 1% SMD 0805 125°C T/R