Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 08055K330JBTTR
08055K330JBTTR
08055K330JBTTR KYOCERA AVX Components
accu-p.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Silicon 33pF 50V 0±60ppm/°C 5% SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08055K330JBTTR KYOCERA AVX Components
Description: CAP THIN FILM 33PF 50V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.044" (1.13mm), Capacitance: 33 pF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote 08055K330JBTTR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08055K330JBTTR 08055K330JBTTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 33PF 50V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.044" (1.13mm)
Capacitance: 33 pF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
08055K330JBTTR 08055K330JBTTR Hersteller : AVX Accu-P-777012.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 33pF ThnFlm 0805 5% Tol