Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 0805AA330KAT1A
0805AA330KAT1A
0805AA330KAT1A KYOCERA AVX Components
avxhvmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 33pF 1000V C0G 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 3821 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 699
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805AA330KAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 33PF 1KV C0G/NP0 0805, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805AA330KAT1A 0805AA330KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avxhvmlcc.pdf Cap Ceramic 33pF 1000V C0G 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 3821 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 699
0805AA330KAT1A 0805AA330KAT1A Hersteller : Kyocera AVX AVX_HV_MLCC-3084817.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 33pF C0G 0805 10 % Tol HV
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
0805AA330KAT1A 0805AA330KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 33PF 1KV C0G/NP0 0805
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF