Produkte > KNOWLES CORPORATION > 0805B104K500YT
0805B104K500YT Knowles Corporation
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Corporation
0805B104K500YT
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805B104K500YT Knowles Corporation
Description: 0805 MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.054" (1.37mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 0805B104K500YT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805B104K500YT 0805B104K500YT Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: 0805 MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.054" (1.37mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
0805B104K500YT 0805B104K500YT Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 MLCC