Produkte > KYOCERA AVX > 0805CA101KAT1A
0805CA101KAT1A
0805CA101KAT1A KYOCERA AVX
AVX-HV_MLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805CA101KAT1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805CA101KAT1A 0805CA101KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 100pF 600V/630V C0G 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 7968 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 619
Mindestbestellmenge: 370
Mindestbestellmenge: 267
0805CA101KAT1A 0805CA101KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Mindestbestellmenge: 27
0805CA101KAT1A 0805CA101KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX avx_09302019_MLCC_HV_600___5000-1658721.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 100pF C0G 0805 10% HV
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 771 Stücke:
auf Bestellung 771 Stücke: