Produkte > KNOWLES NOVACAP > 0805D222J250KHT
0805D222J250KHT
0805D222J250KHT Knowles Novacap
160-and-200-Degree-C-Ranges.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.054" (1.37mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805D222J250KHT Knowles Novacap
Description: CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.054" (1.37mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 0805D222J250KHT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805D222J250KHT 0805D222J250KHT Hersteller : Knowles Novacap 160-and-200-Degree-C-Ranges.aspx Description: CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF