Produkte > KNOWLES NOVACAP > 0805E103K250PHT
0805E103K250PHT
0805E103K250PHT Knowles Novacap
High_Temperature_Chip.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 25V 10%
auf Bestellung 2469 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805E103K250PHT Knowles Novacap
Description: MLCC .01UF 25V 10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805E103K250PHT 0805E103K250PHT Hersteller : Knowles Novacap High_Temperature_Chip-1359217.pdf Description: MLCC .01UF 25V 10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2966 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: E
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF