Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 0805J0500102JCT
0805J0500102JCT
0805J0500102JCT Syfer Technology
kno-16806_mlcc_catalog_final2-2_1.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J0500102JCT Syfer Technology
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J0500102JCT 0805J0500102JCT Hersteller : Syfer Technology kno_mlcc_catalog_1-24_r11_sm.pdf Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
0805J0500102JCT 0805J0500102JCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 1000 pF
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF
Mindestbestellmenge: 15
0805J0500102JCT Hersteller : Knowles Syfer KNO_16806_MLCC_Catalog_FINAL2_1-1316251.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF C0G (NP0) 0805 5percent